Tarihçe

Aydın Holding

Aydın Holding; İnşaat, Gayrimenkul, Otomotiv, Sigorta sektörlerinde uzun yıllardır aktif olarak faaliyet göstermektedir. İnşaat alanında 1982 yılından beri geçmişinde vermiş olduğu köklü birikimiyle inşaat sektörüne adım atan Aydın İnşaat Gyo Öncü yapı firmalarından biri olarak Aydın Holding’e katıldı. Fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konularına yansıtmayı esas alarak Aydın Holding ailesinin gücüne güç katmayı başarmıştır.

2014 yılında Aydın Holding bünyesine katılan Yeniyol Yapı, Antalya, Edirne ve İstanbul'da turizm alanında faaliyet göstererek otel inşaatı sektöründe yeniliklere imza atmayı başarmıştır. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, Yeniyol Yapı’yı aynı zamanda yurt dışına açarak Aydın Holding çıtasını yükseltmiş ve 1985 yılından beri faaliyet gösteren 30 yılı aşkın zamandır ticari geçmişine sahip olan konut, alışveriş merkezi, karma projeler ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren Trend Gayrimenkul’ü de Aydın Holding çatısı altına almıştır. Başarılı çalışmalarla yoluna devam eden Aydın Holding, farklı bir konseptle 2004’den beri faaliyet gösteren, özellikle süper cars diye de adlandırılan en üst segment spor otomobillerin alım satımında uzmanlaşan Yeniyol Motors’u da 2014 yılında bünyesine ekledi. Faaliyet alanlarındaki tüm sektörlerde her zaman başarılı çalışmalar ve yenilikler ile sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

Türkiye ekonomisinde önemli bir rol almak isteyen Aydın Holding yeni sektörlerde yeni başarılar elde edebilmek için sürekli kendini geliştirmeyi hedef ederek sektörlerdeki yenilikleri takip etmeyi ve sektöre yenilikler katmayı amaç edinmiştir. Bu amaç dahilinde ülkemizin Faizsiz Finans araçlarına olan ihtiyacına çözüm bulmak için Hedefevim markasıyla sektöre giriş yapmıştır.

Aydın Holding olarak, üstlendiğimiz misyonun önemini biliyoruz ve hedeflerimizi sürekli yenileyerek, kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Gelecekte de aynı kararlılıkla, çalışkan ve dinamik yapımızı ilk gün ki gibi koruyarak, yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz.