Merak Ettikleriniz

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı HEDEFEVİM’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

HEDEFEVİM diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

HEDEFEVİM katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde ÇALIŞMA ÜCRETİ dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

HEDEFEVİM’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

HEDEFEVİM’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Türkiye genelinde tapusu olan ve fon güvencesine alınabilecek tüm gayrimenkulleri (Ev, arsa, arazi , işyeri v.b) ve ruhsatı olan tüm otomobil ve diğer araçları alabilirsiniz.

HEDEFEVİM Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı yöntem sunar.

1. ÇEKİLİŞLİ SIRALAMA YÖNTEMİ

2. PEŞİNATLI SERBEST ÖDEME

3. PEŞİNATSIZ SERBEST ÖDEME

HEDEFEVİM sisteminde peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi HEDEFEVİM yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

HEDEFEVİM sisteminde, evinizin tapusu yada alacağınız aracın ruhsatı, bizzat, sizlerin üstene alınmaktadır. Fakat fon katılımcılarının ve sizlerin güvencesi için alacağınız gayrimenkul veya otomobilin üzerine, fon katılımcılar adına HEDEFEVİM sair güvence yöntemlerinden biriyle satılamaz koyar.